دانلود نسخه جدید دایرکت اینستاگرام

دایرکت اینتساگرام یک مسنجر جدید است که امکان ارسال پیام خصوصی یا دایرکت را به کاربران اینستاگرام به همدیگر میدهد. امکان ارسال پیام قبلا روی نرم افزار اینستاگرام وجود داشت، اما توسعه دهندگان آن به منظور رقابت با سایر مسنجرها تصمیم گرفتند که نرم افزار را به صورت جداگانه منتشر نمایند. احتمال میرود در آینده این پیام رسان یکی از پیامرسانهای محبوب تبدیل شود

در هفته های گذشته خبری به طور رسمی از اینستاگرام منتشر گردید که در آن توسعه دهندگان اینستاگرام از ظهور مسنجر جدیدی با نام دایرکت خبر داده بودند. از ویژگی های عالی و بینظیر مسنجرهای اندرویدی را میتوان در این مسنجر زیبا و سریع دید. باید منتظر امکانات فوق العاده و بینظیر اینستاگرام که بر روی این مسنجر خود اضافه خواهد نمود باشیم با احتمال بسیار قوی درآینده ای نه چندان دور مسنجر دایرکت اینستاگرام را به عنوان یکی از قویترین و محبوب ترین مسنجرهای اندرویدی در جهان خواهیم دید.

تغییرات نسخه جدید Direct from Instagram:

  • اضافه شدن فوری دوستان اینستاگرام شما و ارسال پیام به آنها
  • فیلترهای چهره منحصر به فرد، ابزار خلاقانه بومرنگ و اینستاگرام
  • ریمیکس و ترکیب کردن عکس های دوستان برای سرگرم شدن
  • به اشتراک گذاری پیام های خلاقانه و جالب سریع تر از همیشه

شاید برنامه های زیر را نیز لازم داشته باشید

تصاویر

دانلود Direct from Instagram - برنامه دایرکت اینستاگرام اندروید ! دانلود Direct from Instagram - برنامه دایرکت اینستاگرام اندروید ! دانلود Direct from Instagram - برنامه دایرکت اینستاگرام اندروید ! دانلود Direct from Instagram - برنامه دایرکت اینستاگرام اندروید !

دانلود برنامه

دیدگاه کاربران
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.